Eagle Fortress

Značka Eagle Frotress je profesionálnym výrobcom kaderníckych a barber pomôcok. Zameriava sa na výrobu kaderníckych nástrojov vysokej kvality. Medzi jej produktmi nájdeme široké spektrum príslušenstva pre kaderníkov i barberov. Sú to rôzne produkty, ako napríklad hrebene, nožnice, holiace strojčeky a podobne.

Jedným z obľúbených produktov značky Eagle Frotress sú aj sety hrebeňov pre barberov. Obsahujú rôzne typy hrebeňov, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre potreby barberov a kaderníkov. Obsahujú hrebene rôznej dĺžky, šírky a typu, prípadne hrebene s ostrými hranami pre presné strihanie alebo hrebene s antistatickým povlakom. Každá sada, samozrejme, obsahuje iné typy nástrojov, a tak si môžete vybrať presne tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Možno sa vám zapáči holičská súprava obsahujúca štyri hrebene z uhlíkových vlákien, ktoré majú dizajn deliacej hlavy, protišmykovú rukoväť, patentované jemné zuby a sú tepelne i chemicky odolné.

Značka Eagle Frotress sa snaží poskytovať kaderníkom a barberom len tie najspoľahlivejšie nástroje a kadernícke príslušenstvo. Všetky jej výrobky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a majú ergonomický dizajn, čím zvyšujú efektivitu práce a zlepšujú komfort pri práci.

Viac
2 výsledok
Zoradiť podľa