KABUTO KATANA

V tradičnej japonskej kultúre sa samurajova prilba nazýva KABUTO. Predstavuje ochranu a postavenie bojovníka. Ich meč sa nazýva KATANA. Predstavuje dušu, silu, autoritu a odvahu. Značku preto pomenovali KABUTO Katana, aby odkázali na túto temnú DNA, ktorá sa skrýva v každom mužovi.

KABUTO Katana má v ponuke základné produkty starostlivosti o vlasy a pokožku s úplne prírodnými, raw-vegánskymi prísadami a technologicky vyspelými receptúrami. Sú šetrné k vlasom i vlasovej pokožke a poskytujú im potrebnú výživu a hydratáciu. V produktoch značka KABUTO Katana kombinuje prírodné prísady s modernými vedeckými výskumami a inováciami, čím zabezpečuje optimálne výsledky svojich produktov. V sortimente produktov nájdete šampóny, kondicionéry, masky, oleje a ďalšie produkty vhodné na starostlivosť o vlasy a pokožku, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre mužskú pokožku hlavy.

Obľúbené sú aj rôzne pomády s rôznym stupňom fixácie alebo vody po holení. Tie osviežia a dezinfikujú pokožku. Pomády vlasy fixujú a dodávajú im prirodzený vzhľad a lesk. Vďaka tomu, že sú vytvorené na báze vody, sa ľahko vymývajú z vlasov. Vlasy zafixuje aj mastná pasta s nižšou fixáciou s obsahom kaolínu vytvárajúca matný vzhľad.

Značka KABUTO Katana efektívne kombinuje prírodné prísady, technologicky vyspelé receptúry a inovatívny spôsob výroby do produktov určených na vlasovú starostlivosť, a to špeciálne pre mužov.

Viac
3 výsledok
Zoradiť podľa