PARLUX

Talianska značka PARLUX má bohatú históriu. Jej začiatky siahajú až do roku 1977. Už pri svojom založení sa veľmi rýchlo etablovala ako líder vo výrobe profesionálnych fénov na vlasy. Dodnes sú jej výrobky známe vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Všetky fény značky PARLUX sú vyrábané v Európe a práve to je pre značku zárukou dodržiavania tých najvyšších štandardov pri výrobe. Sú totiž certifikované normou ISO 9001.

Kaderníci po celom svete dôverujú fénom značky PARLUX. Dôvodom sú technologické inovácie použité pri ich výrobe, ergonomický dizajn a vysoký výkonnostný štandard. Vďaka týmto vlastnostiam sú fény PARLUX veľmi obľúbené v kaderníckych salónoch. Zabezpečujú totiž rýchle a efektívne sušenie vlasov, a tým kaderníkom šetria čas. Vlasy zákazníkov navyše chránia pred poškodením teplom.

Sú voľbou ako pre profesionálov na najvýznamnejších kaderníckych súťažiach a podujatiach, tak aj pre širokú verejnosť. Značka je v odvetví kaderníckeho priemyslu prítomná už veľmi dlho, neustále sa však snaží o technologický pokrok, udržateľnosť a minimalizáciu environmentálneho vplyvu. Aj preto je obľúbená medzi kaderníkmi po celom svete. Dnes je totiž udržateľnosť v móde.

Pre kaderníkov je kvalitný fén nielen nástrojom, ktorý využívajú pri práci, ale aj investíciou, ktorá sa odrazí v ich profesionálnej reputácii. Preto sú fény značky PARLUX zásahom do čierneho. Spĺňajú očakávania týkajúce sa výkonu a kvality, sú spoľahlivé a vydržia veľmi dlho. A to všetko sú faktory, ktoré v súčasnosti ovplyvňujú úspech v kaderníckom priemysle.

Viac
3 výsledok
Zoradiť podľa