Andis

Značka Andis je jedným z najžiadanejších svetových výrobcov nástrojov a pomôcok v oblasti starostlivosti o vlasy a fúzy. Firma vznikla už v roku 1922 v Spojených štátoch amerických. Odvtedy sa stala renomovaným výrobcom spoľahlivých a výkonných kaderníckych nástrojov. Zakladateľom rodinnej firmy bol Matthew Andis, ktorý sa na začiatku venoval predovšetkým  výrobe strihacích strojčekov na vlasy pre domáce i profesionálne použitie, ale aj výrobe strojčekov na strihanie psov.

Firma Andis sa postupne rozširovala a v roku 1971 svoj sortiment rozšírila o ďalšie produkty, vrátane žehličiek na vlasy, fénov a strojčekov. V súčasnosti ju vedie už štvrtá generácia rodiny. Neustále sleduje nové inovácie v oblasti kaderníckych nástrojov a v oblastí kaderníckych potrieb sa drží na popredných miestach, čo sa týka jej obľúbenosti medzi zákazníkmi.

Značka Andis je známa nielen vďaka rodinnej tradícii, ale hlavne vďaka tichým ľahkým a výkonným strojčekom, fénom, kulmám a ďalším kaderníckym potrebám. Produkty značky Andis sa veľmi rýchlo stali fenoménom medzi profesionálmi v kaderníckom odvetví, pretože sú spoľahlivé, majú moderný dizajn a sú kvalitné. Firma si dodnes udržiava vysoký štandard kvality a spolupracuje s profesionálnymi kaderníkmi na neustálom vylepšovaní svojich produktov.

V súčasnosti má firma Andis približne 400 zamestnancov a jej produkty sa vyvážajú až do 90 krajín po celom svete. Má globálny vplyv. Špecializuje sa predovšetkým na kadernícke potreby, vrátane strihacích strojčekov, fénov a kúlm, ktoré zabezpečujú špičkový výkon a spĺňajú potreby profesionálov v kaderníctve.

Viac
19 výsledok
Zoradiť podľa