EF-ES

Značka EFALOCK je významným hráčom na trhu kaderníckeho vybavenia a príslušenstva. Má bohatú históriu a tradíciu. Bola založená pred viac ako 60 rokmi. V Nemecku si rýchlo získala reputáciu jedného z najspoľahlivejších dodávateľov kvalitného vybavenia a doplnkov pre kadernícke salóny.

Pod značkou EFALOCK nájdete rôzne kadernícke vybavenie a výrobky, ktoré sú nielen profesionálne, ale aj spoľahlivé a odolné proti opotrebovaniu. Všetky produkty značky EFALOCK boli navrhnuté s dôrazom na trvanlivosť, aby kaderníci mohli dosahovať vynikajúce výsledky vo svojej práci po dlhú dobu.

Pod značkou EFALOCK nájdete naozaj všetko, čo kadernícke salóny pri svojej každodennej činnosti potrebujú, či už sú to kvalitné nástroje, ako napríklad nožnice, fény, kulmy a žehličky, alebo široká škála príslušenstva, ako sú napríklad hrebene, kefy, farby a rôzne chemikálie, EFALOCK má komplexné riešenia pre všetkých profesionálov - kaderníkov i barberov. Napriek vysokej kvalite produktov sú produkty značky EFALOCK dostupné za rozumné ceny, a tak sú jednou z najčastejších volieb kaderníkov a barberov po celom svete.

Spoločnosť EFALOCK si zakladá na pevných obchodných vzťahoch a na partnerstve. Aj vďaka tejto svojej politike sa stala jednou z najlepších distribučných firiem vo svojej oblasti. Značka sa dnes považuje za jednu z najobľúbenejších a má u svojich zákazníkov veľkú dôveru. Produkty značky EFALOCK totiž uľahčujú prácu kaderníkom a barberom a pomáhajú im pri dosahovaní profesionálnych výsledkov.   

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa
 • EF-ES gumová metla
  EF-ES

  EF-ES gumová metla

  Barber

  (3)
  Gumová antistatická metla. Mix farieb podľa skladovej dostupnosti ( zelená, modrá…
  9,80 €
  s DPH
  na sklade
  Napíšte počet produktov a kliknite na “OK”