Proraso

Spoločnosť Proraso vznikla v roku 1908. Založil ju Ludovic Martelli. Značka s koreňmi v Taliansku si veľmi rýchlo získala uznanie a rešpekt v oblasti pánskej kozmetiky. V roku 1948 už napríklad vyrábala vo Florencii veľmi kvalitné produkty pre barberov, vtedy holičov. Určite poznáte legendárny After Shave Cream, ktorý vtedy prekvapil svojimi vlastnosťami a sviežou vôňou.

Proraso sa stala známa vďaka výrobe profesionálnych a výnimočne kvalitných výrobkov. Dnes sú už klasikou. Všetky jej produkty sú vytvorené s dôrazom na využívanie predovšetkým prírodných prísad, čo zaručuje ich vysoký štandard kvality. Proraso neustále prichádza s novými produktovými radami a získava si tým stále nových a nových fanúšikov. Hlavným cieľom značky Proraso je neustále dodávať barberom profesionálne a kvalitné výrobky, ktoré budú spĺňať aj najnáročnejšie požiadavky.

Proraso je dnes značkou, ktorá kombinuje tradičné hodnoty s modernými potrebami a získava si priazeň zákazníkov po celom svete. Vyvinula širokú škálu produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali mužským vlasom a pokožke hlavy kompletnú starostlivosť. Hladký sklz žiletky zabezpečujú krémy špeciálne vyvinuté na holenie. Znižujú tak riziko akéhokoľvek podráždenia. Pre klasické mokré holenie môžete využiť mydlo na holenie - tradičné holiace mydlo s bohatou penou. Medzi obľúbené produkty značky Proraso patrí určite balzam po holení, ktorý poskytuje pokožke okamžitú úľavu. Hydratuje ju a chráni pred podráždením. Ikonickým sa stal krém po holení s bohatou krémovou konzistenciou. Obsahuje predovšetkým prírodné zložky, ktoré účinne pokožku upokojujú. Ak sa radi staráte o bradu tak určite využijete oleje a balzamy na bradu, ktoré ju vyživujú a hydratujú. Pomáhajú vám udržať ju mäkkú a stále upravenú.

Proraso je značka, ktorá si získala srdcia mužov po celom svete. Má totiž viac ako storočnú tradíciu a hoci je jej stále verná, neustále sa snaží svoje produkty zlepšovať. Niet sa preto čomu čudovať, že Proraso je v oblasti pánskej kozmetiky stále ikonou.

Viac
41 výsledok
Zoradiť podľa