Marmara

Marmara je značka preslávená predovšetkým vo svete vôní a kozmetiky. Táto turecká značka sa špecializuje na výrobu produktov na starostlivosť o telo a vlasy. Medzi hlavné produkty tureckej značky Marmara patria kolínske vody, parfumy, gély na vlasy a ďalšie kozmetické produkty, napríklad farebné spreje na tvorbu kreatívnych účesov, gély na holenie a krémy po holení, farby na vlasy a bradu či slaný sprej s keratínom.

Spoločnosť Marmara sa zamerala predovšetkým na vysokú kvalitu. Snaží sa dosahovať čo najlepšie výsledky a používať kombináciu tradičných a moderných techník. Produkty značky Marmara sa na trhu preslávili hlavne vďaka ich dlhotrvajúcej vôni a priaznivým účinkom na pokožku.

Jedným z najznámejších produktov značky Marmara sú kolínske vody obľúbené hlavne vďaka osviežujúcej vôni a antiseptickým vlastnostiam. Preto sa často používajú aj ako dezinfekčný prostriedok na ruky. K dispozícii ich máme v rôznych vôňach a tiež aj v rôznych baleniach. Marmara vyrába aj rôzne parfumy, ktoré sa vyznačujú bohatými a dlhotrvajúcimi vôňami. Vybrať si môžete zo širokého spektra produktov.

Medzi obľúbené produkty značky Marmara patria aj stylingové gély na vlasy populárne pre svoju účinnosť a schopnosť dlhodobo udržať tvar účesu. Aj produkty vhodné na starostlivosť o pleť a telo, ktoré hydratujú a chránia pokožku, ako napríklad rôzne balzamy a krémy, sú medzi spotrebiteľmi veľmi obľúbené. Rovnako ako dezinfekčné prostriedky, ktoré sú stále veľmi žiadané.

Produkty značky Marmara sú známe aj elegantným a praktickým balením, ktoré odráža kvalitu značky. Predovšetkým fľaše kolínskych vôd sú navrhnuté tak, aby boli vizuálne atraktívne, ale zároveň aj funkčné. Marmara sa však snaží byť ekologicky zodpovedná, a preto mnohé jej produkty vyrába z recyklovateľných materiálov s ekologicky šetrnými výrobnými postupmi a s ohľadom na životné prostredie.

Značka Marmara bola založená v Turecku a svoje meno získala podľa Marmarského ostrova. Postupne si ale získava obľubu aj na medzinárodnej úrovni, o čom svedčia aj produkty v našom e-shope. Značka je hrdá na turecké korene a tradičné metódy výroby, ktoré kombinuje s modernými technológiami.

Viac
50 výsledok
Zoradiť podľa