Disicide

Disicide je renomovaná švédska značka známa výrobou dezinfekčných prostriedkov. Špecializuje sa na výrobu vysokokvalitných dezinfekčných prostriedkov, ktoré sa používajú v kaderníckom priemysle. Dezinfekčné prostriedky spoločnosti Disicide sú navrhnuté tak, aby účinne ničili baktérie, vírusy a iné škodlivé organizmy a aby zanechávali prostredie pre profesionálov a zákazníkov čisté, bezpečné a zdravotne nezávadné.

Jednou z kľúčových vlastností dezinfekčných prostriedkov Disicide je ich širokospektrálna antimikrobiálna aktivita. Sú ideálne na dezinfekciu povrchov, nástrojov a zariadení v kaderníckych, barber i v kozmetických salónoch. Všade tam, kde je hygiena a čistota prvoradá, dezinfekčné prostriedky značky Disicide nájdu uplatnenie.  

Dezinfekčné prostriedky značky Disicide prechádzajú prísnym testovaním, aby spĺňali všetky regulačné požiadavky a priemyselné normy a boli na používanie na rôznych povrchoch, nástrojoch a zariadeniach úplne bezpečné. Vďaka tomu, že Disicide kladie veľký dôraz na bezpečnosť produktov, tak si získala povesť dôveryhodnej značky v oblasti dezinfekcie.

Dezinfekčné prostriedky Disicide sa využívajú v rôznych salónoch, či už kaderníckych, alebo kozmetických, kúpeľoch, zdravotníckych zariadeniach, ale aj v iných profesionálnych prostrediach, kde je dôležitá dezinfekcia. Poskytujú optimálne výsledky pri zachovaní jednoduchosti použitia. Účinne eliminujú škodlivé patogény a keďže majú širokospektrálne využitie sú jednou z najobľúbenejších volieb profesionálov hľadajúcich spoľahlivé dezinfekčné riešenia.

Viac
5 výsledok
Zoradiť podľa