Kallos

KALLOS je maďarská značka vlasovej kozmetiky známa širokým sortimentom produktov za prijateľné ceny. Je obľúbená medzi zákazníkmi v mnohých krajinách, pretože vyrába rôzne produkty pre starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy. Firma KALLOS COSMETICS už viac ako 35 rokov vyrába v spolupráci s poprednými kozmetickými firmami profesionálnu vlasovú kozmetiku. Zamestnáva viac ako 100 ľudí a jej výrobky poznajú takmer v celej Európe.

Hlavnou prednosťou značky KALLOS je cenová dostupnosť produktov, čo umožňuje širokému spektru zákazníkov používať kvalitné výrobky. Značka ponúka širokú škálu produktov. Sú to šampóny, kondicionéry, masky, oleje, stylingové produkty určené na rôzne typy vlasov a pre rôzne potreby. Na ich výrobu sa využívajú len tie najkvalitnejšie ingrediencie šetrné k vlasom a k pokožke hlavy.

Ako sme už naznačili, značka KALLOS má dlhoročnú tradíciu. Jej produkty nájdete v mnohých obchodoch s kozmetikou a využívajú ich predovšetkým profesionáli v kaderníckych salónoch. Získala si svoju dôveru u zákazníkov nielen pestrou ponukou produktov, ale aj ich cenovou dostupnosťou a kvalitou. Je ideálna pre tých, ktorí hľadajú kvalitné, ale aj cenovo dostupné výrobky.

Profesionálna vlasová kozmetika KALLOS má silné zázemie a dynamicky sa rozvíjajúci potenciál v používaní technológií, surovín a noviniek. Aj vďaka spoločnej spolupráci s poprednými kozmetickými inštitútmi vyvinuli novú radu kozmetiky s označením KJMN, v ktorej napríklad farby na vlasy obsahujú aj arganový olej a keratín, čo potvrdzuje filozofiu značky byť o krok vpred pred tradične preferovanými výrobkami konkurencie. Keratín dodáva vlasom elasticitu, prirodzenú hebkosť, lesk a silu. Arganový olej ich zvláčňuje. Preto si výrobky rady KJMN veľmi rýchlo našli svoje uplatnenie a obľúbenosť u širokej odbornej a profesionálnej verejnosti. Ponúkajú vysokú kvalitu, moderný a praktický design a v neposlednom rade priaznivú cenu či pozitívne odborné a spotrebiteľské hodnotenia. Vážime si preto, že produkty KALLOS COSMETICS KJMN môžeme dodávať aj do vášho salóna.

Viac
4 výsledok
Zoradiť podľa