EUROMAX

Značka EUROMAX vyrába a dodáva náhradné žiletky a iné holiace potreby. Sortiment tejto značky zahŕňa viaceré typy žiletiek, vrátane tých s celou aj polovičnou čepeľou. Žiletky s polovičnou čepeľou sú ekonomickou a praktickou alternatívou pre tých, ktorí preferujú menšiu spotrebu materiálov alebo chcú pri holení jemnejší záber.  

EUROMAX vyrába aj ďalšie holiace potreby, ako sú napríklad holiace strojčeky, náhradné strihacie hlavy a ďalšie produkty, ktoré súvisia s holením. Výrobky značky EUROMAX nájdete v každom dobrom kaderníctve či barber salóne, pretože EUROMAX ponúka iba kvalitné výrobky, avšak za konkurencieschopné ceny, preto je obľúbenou značkou nielen medzi profesionálmi, ale aj medzi bežnými spotrebiteľmi.

Najobľúbenejším produktom sú jednoznačne žiletkové čepele EUROMAX  s polovičnou čepeľou určené pre barber britvy. Majú platinovú kvalitu a každá žiletka je balená zvlášť vo voskovanom papieri. Obľúbené sú aj žiletky s celou čepeľou, ktoré je však možné rozlomiť na polovicu a máte tak aj polovičnú čepeľ.

Viac
2 výsledok
Zoradiť podľa