Paves

Osobitým hráčom na trhu kaderníckych produktov a potrieb je česká značka Paves. Preslávila sa záujmom o kvalitu a flexibilitu výroby. Vyrába zrkadlá, kefy na vlasy, hrebene i spony do vlasov. Sortiment českej značky Paves je teda naozaj široký. Každý profesionálny kaderník si v ňom niečo nájde a produkty sú, samozrejme, vhodné aj pre bežných užívateľov.

Paves sa vyníma predovšetkým v oblasti výroby zrkadiel. Využíva kvalitné materiály, vďaka čomu sú zrkadlá trvácne a spoľahlivé. Do detailov prepracúva aj ich presnú konštrukciu. Rovnako však navrhuje kefy na vlasy, pričom má vždy na pamäti predovšetkým to, aby boli k vlasom šetrné. Vyrába kefy, ktoré poskytujú vlasom optimálnu starostlivosť a profesionálnym kaderníkom dávajú mnohé stylingové možnosti.

Ďalším pilierom sortimentu značky Paves sú hrebene kombinujúce tradičný dizajn s modernými technológiami. Ak máte hrebeň Paves, určite je rozčesávanie vašich vlasov veľmi jednoduché a pociťujete naozaj minimálne, možno až takmer žiadne ťahanie vlasov. Veľmi praktické sú aj rôzne spony do vlasov. Musíme však vyzdvihnúť aj ich štýlovosť, pretože ich často mávame v rôznych farebných a dizajnových prevedeniach. Môžete tak svoj účes doladiť do úplnej dokonalosti.

Paves je teda česká značka, ktorá zdôrazňuje kvalitu vo všetkých aspektoch svojho podnikania. Aj vďaka tomu je tak veľmi obľúbená, ako medzi profesionálmi, tak aj medzi širokou verejnosťou.

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa