Angry Beards

Angry Beards je česká spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2017. Jej pôvodným zámerom boli výlučne ručne vyrábané produkty vhodné na starostlivosť o mužské vlasy, bradu a fúzy. Dnes sa zameriava na výrobu špičkových produktov na starostlivosť o mužské vlasy, bradu a fúzy, pričom využíva tie najkvalitnejšie ingrediencie a receptúry.

Česká firma Angry Beards je výnimočná tým, že si stále zachováva výrobu svojich unikátnych produktov v Českej republike. Firma neustále sleduje trendy v oblasti starostlivosti o mužskú vizáž. S jedinečným prístupom k starostlivosti o mužské vlasy, bradu a fúzy je dnes táto spoločnosť jedným z najväčších lídrov na trhu a hrdo reprezentuje českú kvalitu aj vo svete.

Synonymom značky Angry Beards je upriamenie na detail a kvalita surovín. Všetky produkty značky Angry Beards boli navrhnuté špeciálne s ohľadom na potreby mužskej pleti a vlasov. Produkty tejto značky spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Angry Beards vyvinula pre mužov luxusné holiace oleje. Sú vyrobené z tých najkvalitnejších prírodných a esenciálnych olejov, pokožku hydratujú a zabraňujú podráždeniu. Pre mužov, ktorí si potrpia na precíznu úpravu svojej brady a fúzov, Angry Beards ponúka extra silný vosk na tvarovanie a úpravu brady. Odporučiť vám môžeme aj vitamínový šampón na mužské vlasy, ktorý obsahuje mnohé výživné látky a viaceré vitamíny, aby posilnil vlasovú štruktúru a prispel nielen k zdraviu vlasov, ale aj k zdraviu pokožky na hlave.

Viac
14 výsledok
Zoradiť podľa