Magic Cosmetics

Značka Magic Cosmetics sa špecializuje na profesionálnu kozmetiku pre mužov. Sortiment značky Magic Cosmetics zahŕňa vosky na vlasy, laky na vlasy a rôzne špeciálne výživné šampóny, ktoré uspokojujú špeciálne potreby pánskej starostlivosti a poskytujú vysokokvalitné riešenia v oblasti stylingu i starostlivosti o vlasy.

Značka Magic Cosmetics sa zameriava na kvalitu a účinnosť produktov. Vďaka tejto kozmetike môže každý muž dosiahnuť vytúžený účes a zabezpečiť vlasom výživu i potrebnú starostlivosť. Vďaka špecializovaným riešeniam, ktoré sú ako stvorené pre pánov sa značka Magic Cosmetics v kozmetickom priemysle naozaj vyníma.

Obľúbeným produktom značky Magic Cosmetics je napríklad cesnakový šampón proti vypadávaniu vlasov alebo výživný šampón s olivovým extraktom. Každého muža potešia aj vosky na vlasy, či už túži po vosku na vlasy s leskom, alebo po matnom vosku na vlasy. Výnimočným produktom je vosk na vlasy s leskom a vôňou bobuľového ovocia. Značka Magic Cosmetics vyvinula aj slaný sprej, ktorý vytvára textúru v účese, púder na vlasy, ale aj lak na vlasy s extra silnou fixáciou.

Produkty značky Magic Cosmetics s obľubou využívajú aj profesionáli, pretože spĺňajú jedinečné požiadavky. Barberi a kaderníci môžu mužským klientom poskytnúť riešenia šité na mieru a keďže značka Magic Cosmetics má naozaj pestrý výber produktov, ktoré sú spoľahlivé, výživné a kvalitné, profesionáli sa na ňu môžu vždy spoľahnúť.

Viac
8 výsledok
Zoradiť podľa