Hermz Laboratories

Značka Hermz Laboratories je skutočne výnimočná. Vznikla v roku 2016 a jej cieľom bolo poskytovať účinné riešenia pre pacientov s rôznymi kožnými ochoreniami a vytvoriť produkty, ktoré by boli nielen bezpečné, ale aj účinné. V Hermz Laboratories nerobili žiadne kompromisy ani čo sa týka životného prostredia a udržateľnosti výroby.

Kozmetická značka Hermz Laboratories sa špecializuje na produkty starostlivosti o pleť a vlasy. Všetky jej produkty sú naozaj účinné a zložené len z bezpečných zložiek, ktoré sú pre citlivú pokožku vhodné. Hermz Laboratories sa zameriava na riešenie tých najčastejších problémov s pokožkou a vlasmi, pričom vytvára profesionálne produkty, ktoré sa stávajú účinnými pomocníkmi v boji s týmito ochoreniami.  

Hermz Laboratories sa špecializuje na vývoj produktov, ktoré zlepšujú tón pleti, textúru vlasov a dodávajú im žiarivý lesk. Značka má naozaj široký sortiment produktov, aby vyhovela potrebám všetkých zákazníkov a aby vytvorila produkty pre viaceré kožné a vlasové problémy.  Odporučiť môžeme napríklad super hydratačný kondicionér, šampón na citlivú a problematickú pokožku, peelingový šampón, stimulujúce sérum alebo šampón vhodný na psoriázu a seboroickú dermatitídu. Obľúbený je aj vyplňujúci kondicionér, šampón proti lupinám na podráždenú pokožku a proti padaniu vlasov a spevňujúci kondicionér.

Všetky produkty značky Hermz Laboratories boli vytvorené za pomoci tých najlepších odborníkov v odvetví, ktorí dbali o to, aby boli efektívne, účinné, ale aj bezpečné a zdravotne neškodné. Ich pravidelným používaním zlepšíte celkovú krásu vlasov i zdravie pokožky.

Viac
4 výsledok
Zoradiť podľa