Kléral system

Kléral System je talianska kozmetická spoločnosť založená v roku 1968 v Turíne. Má bohaté skúsenosti v produkcii profesionálnej vlasovej kozmetiky a jej výrobky poznajú zákazníci v 35 krajinách sveta. Táto spoločnosť získala aj ocenenie kvality svojich produktov Gold Made in Italy.

Produkty značky Kléral system sú známe kvalitným a efektívnym zložením. Sú vyvinuté špeciálne pre potreby profesionálnych kaderníkov, a tak je ich synonymom kvalita a vysoký štandard výroby. Značka Kléral system ponúka na výber naozaj široké portfólio produktov. Nájdete tu šampóny, kondicionéry, masky, oleje, farby na vlasy, stylingové produkty a mnoho ďalších, ktoré boli navrhnuté špeciálne na problematickú pokožku hlavy.

Značka Kléral system pravidelne receptúry svojich produktov inovuje. Kombinuje prírodné ingrediencie a vedecký postup výroby, a tak sú jej produkty naozaj efektívne a účinné pri starostlivosti o vlasy. Produkty sa starajú nielen o vlasy, ale aj o vlasovú pokožku, pretože jej vitalita je kľúčová pre zdravie a krásu vlasov. Produkty značky Kléral System sú navrhnuté tak, aby ochránili vlasy pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a zároveň, aby pomohli už poškodené vlasy regenerovať.

Aj vďaka širokému sortimentu a rôznym produktom sa značka stala u zákazníkov veľmi obľúbená. Je to spoľahlivá značka, ktorá si našla svojich fanúšikov aj medzi profesionálnymi kaderníkmi.

Kléral System má v ponuke viaceré línie profesionálnych produktov v starostlivosti o vlasy. Je nám potešením ponúknuť vám ich v našom e-shope. Nájdete u nás napríklad stylingový gél pre dofarbenie vlasov a fúzov, hydratačný kondicionér, hydratačný šampón i hydratačnú masku, rôzne oleje na vlasy, penové tužidlá, šampóny na vlasy špeciálne vyrobené pre mužov, rôzne ochranné séra, farbiace masky a laky na vlasy.

Viac
2 výsledok
Zoradiť podľa