Hey Joe!

Značka Hey Joe! je španielska značka založená vo Valencii v roku 2014 ako reakcia na rastúci záujem mužov o osobnú starostlivosť. Hlavným cieľom a filozofiou značky bolo, je a stále bude vytvárať výrobky navrhnuté a vyrobené barbermi pre barberov.

Jedným z najväčších prínosov značky Hey Joe! je exkluzivita výrobkov, ktorá sa prejavuje precíznou výrobou, kvalitou surovín a spôsobom spracovania. Značka Hey Joe! si zakladá na kvalite a detailoch, a to najmä v kombinácii s nezameniteľnými a špecifickými vôňami, ktoré ich výrobky majú.  

Charakteristickým znakom značky Hey Joe! je krokodíl. Symbol krokodíla nie je zvolený náhodou. Symbolizuje hodnoty, ktoré sú pre značku dôležité, a teda trpezlivosť, múdrosť a inštinkt prežitia. Tak ako krokodíl aj remeslo barbera prežíva a trvá s istým pôvabom a vznešenosťou. Hey Joe! si zvolil krokodíla ako symbol z toho dôvodu, že si váži tradíciu remesla holičstva a snaží sa ju udržať živú a aktuálnu aj v modernom svete.

Celkovo je značka Hey Joe! známa nielen svojimi kvalitnými produktmi pre starostlivosť o vlasy a bradu, ale aj svojou oddanosťou k remeslu holičstva a tradíciám, ktoré s ním súvisia. Medzi jej produktmi nájdete rôzne druhy pomád s rôznym stupňom fixácie. Obľúbené sú vody po holení s úžasnou a krásnou vôňou. V ponuke máme aj transparentné gély na holenie s pumpičkou. Vyskúšať môžete aj eukalyptový. Nájdete u nás aj pomôcky, ktoré vo vašom barber salóne určite využijete, či už je to aplikátor na vodu po holení alebo hliníkový hrebeň s exkluzívnym dizajnom.

Viac
14 výsledok
Zoradiť podľa