Mr. Bear Family

Značka Mr. Bear Family je známa vo svete pánskej kozmetiky hlavne vďaka produktom na starostlivosť o bradu a fúzy. Značka je jednou z prvých v oblasti prírodnej starostlivosti o bradu.

Mr. Bear Family je švédska spoločnosť, ktorú v roku 2012 založil Björn Landén po tom, čo si vypestoval bradu a fúzy a uvedomil si, že má problém sa o ne starať. Potreboval produkty, ktoré by jeho bradu a fúzy dokonale ošetrovali. Prvé produkty značky Mr. Bear Family vznikli doslova v kuchyni, kde zakladateľ sám vyvíjal prírodné alternatívy k existujúcim produktom na trhu. Produkty získali veľkú popularitu, a tak sa značka rýchlo rozrástla. Značka Mr. Bear Family sa tak stala prvou spoločnosťou zaoberajúcou sa výrobou produktov určených na starostlivosť o fúzy a bradu vo Švédsku.

Spoločnosť Mr. Bear Family vyrába výsostne prírodné produkty, nepoužíva žiadne chemické prísady ani umelé minerálne oleje, ako je vazelína. Receptúry produktov neustále vyvíjajú a zlepšujú, pričom si zakladajú na spätnej väzbe od zákazníkov. Medzi najobľúbenejšie produkty od značky Mr. Bear Family patria napríklad oleje na bradu vyrobené z prírodných zložiek, ktoré bradu hydratujú, zjemňujú a dodávajú jej príjemnú vôňu, alebo balzamy na bradu poskytujúce výživu a pomáhajúce udržať bradu zdravú a upravenú.

Do portfólia značky Mr. Bear Family patria aj šampóny a kondicionéry na bradu, ktoré sú síce jemné, ale určené na dôkladné čistenie a starostlivosť bez vysušovania pokožky. Vosky na fúzy pomáhajú fúzy tvarovať a udržiavať na mieste, pričom brade a fúzom dodávajú príjemnú vôňu. Radi by sme vám predstavili aj stylingové produkty na vlasy vrátane pomád a voskov, ktoré pomáhajú vytvoriť a udržať rôzne účesy alebo produkty na holenie, napríklad holiace krémy, mydlá a oleje, ktoré zabezpečujú hladké a pohohodlné holenie.

Radi by sme podotkli, že výrobky značky Mr. Bear Family nie sú testované na zvieratách. Všetky produkty sú navyše vyrábané len z prírodných surovín bez použitia syntetických chemikálií a konzervačných látok. Známe sú aj vďaka vkusnému retro dizajnu. Aj preto je značka obľúbená medzi mužmi po celom svete, ktorí hľadajú kvalitné, prírodné a efektné produkty na starostlivosť o bradu a vlasy. Produkty sú dostupné nie len v špecializovaných obchodoch, ale aj v našom e-shope.

Viac
6 výsledok
Zoradiť podľa