Beviro

Značka Beviro je českou pánskou kozmetickou značkou so sídlom v Plzni, ktorá ponúka kompletnú radu kozmetiky pre mužov s dôrazom na fúzy, ale aj pre tých, ktorí preferujú hladko oholený vzhľad. Značka Beviro zaujímavým spôsobom zdôrazňuje hodnoty skutočných mužov, ktorí sú sebavedomí, rešpektujú okolie a nepotrebujú sa povyšovať. Značka zdôrazňuje hodnoty autenticity a sebavedomia a zaväzuje sa bojovať za skutočných mužov.

Produkty Beviro boli navrhnuté s dôrazom na jednoduchosť a minimalizmus, pretože to muži milujú. Oproti konkurenčným výrobkom nie je potrebná žiadna podrobná produktová mapa, pretože je úplne jasné, na čo sa jednotlivé produkty používajú. Receptúry produktov značky Beviro sú založené na stopercentne prírodných vegánskych surovinách, a tak sú tieto produkty šetrné k pokožke a zároveň účinne bojujú aj s jej konkrétnymi problémami, napríklad s citlivosťou.

Jedným z obľúbených produktov je napríklad aj soľný sprej na textúru a objem s extrémnou fixáciou, ktorý pomáha dosiahnuť želaný vzhľad vlasov.

Celkovo však značka Beviro zdôrazňuje predovšetkým jednoduchosť produktov a prírodné zložky, čo je pre mužov stále veľmi atraktívne. Ak teda hľadáte kvalitné kozmetické produkty s vysokými štandardmi pre pánov, skúste produkty značky Beviro.

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa