MONDIAL

Značka MONDIAL známa predovšetkým v oblasti pánskej kozmetiky a holiacich pomôcok má dlhu tradíciu a pravidelne je oceňovaná vďaka kvalitným produktom, ktoré kombinujú tradičné remeslo s modernými technológiami.

MONDIAL vznikla v roku 1908 v Taliansku. Je to rodinná firma, ktorá si zakladá na tradičných hodnotách a remeselnej zručnosti. Vďaka viac ako 100-ročnej histórii si získala reputáciu výrobcu vysokokvalitných produktov a pomôcok na holenie. Všetky jej výrobky sú známe vďaka kvalite a luxusnému spracovaniu.

Holiace krémy a mydlá sú vyrábané z prírodných ingrediencií a poskytujú počas holenia nielen bohatú penu, ale aj vynikajúcu ochranu pokožky. Značka MONDIAL ponúka široký výber holiacich štetiek z rôznych materiálov vrátane jazvečích štetín a syntetických vlákien. Štetky sú známe kvalitou a dlhou životnosťou. MONDIAL vyrába aj rôzne typy holiacich strojčekov od klasických až po tie moderné, ktoré sú dizajnové a vhodné na pohodlné a presné holenie. Môžu sa používať aj v barber salónoch. Kvalitou totiž vyhovujú aj profesionálom. Značka MONDIAL navyše ponúka aj množstvo produktov po holení vrátane balzamov, ktoré upokojujú a hydratujú pokožku.

MONDIAL kladie veľký dôraz na kvalitu a používanie prírodných ingrediencií. Na výrobu využíva tradičné metódy. Zameriava sa na detaily a luxusné spracovanie s cieľom vytvoriť produkt, ktorý poskytne zákazníkovi výnimočný zážitok z holenia. Produkty značky MONDIAL majú elegantný a sofistikovaný dizajn. Obaly sú často vyrábané z luxusných materiálov, ale majú klasický vzhľad, ktorý odráža tradíciu značky. 

Produkty značky MONDIAL preferujú muži, ktorí ostávajú verní tradičnému holeniu, ale chcú používať vysokokvalitné produkty. Tie sú dostupné v mnohých špecializovaných obchodoch s pánskou kozmetikou a aj v našom e-shope.

Viac
6 výsledok
Zoradiť podľa