JAGUAR SOLINGEN

Jaguar Solingen je prestížna nemecká firma, výrobca kvalitných kaderníckych nožníc a jedna z popredných značiek v oblasti kvalitného príslušenstva pre kaderníctva. Má svojich fanúšikov medzi profesionálnymi kaderníkmi po celom svete, pretože už viac ako 50 rokov sa venuje výrobe profesionálnych kaderníckych nožníc, nožov a britiev. Kvalitou svojich produktov sa vypracovala medzi popredných svetových výrobcov.

Nožnice Jaguar Solingen sú vyrobené z vysokokvalitnej ocele, vďaka čomu majú dlhú životnosť. Sú odolné a vyznačujú sa vynikajúcou ostrosťou. Nožnice sú maximálne presné a zabezpečujú konzistentný výkon. Majú ergonomický dizajn, držia sa v ruke pohodlne, a tak sú vhodné aj na dlhodobé používanie v kaderníckych salónoch.

Značka Jaguar Solingen má na výber množstvo druhov nožníc rôznych typov a veľkostí, a tak si každý kaderník môže vybrať nožnice presne podľa svojich potrieb a preferencií. Okrem nožníc však značka Jaguar Solingen ponúka aj široký výber ďalších kaderníckych nástrojov, príslušenstva a doplnkov, ako sú napríklad hrebene, holiace strojčeky a ďalšie pomôcky.

Značka Jaguar Solingen investuje značné finančné prostriedky do vývoja a technológií, preto majú jej produkty punc kvality a dokonalosti a patria neodmysliteľne do výbavy každého kaderníka. Profesionálne kadernícke nožnice Jaguar Solingen sú známe po celom svete vďaka svojej precíznosti, ostrosti, prepracovanej ergonómii a praktickej funkčnosti.

Značka Jaguar Solingen si za niekoľko desiatok rokov svojho pôsobenia vybudovala dôverný vzťah s profesionálnymi kaderníkmi po celom svete. Vďačí za to svojej dlhoročnej tradícii, vysokokvalitným materiálom, precíznemu spracovaniu nožníc, ale aj inovatívnym technológiám, ktoré používa pri ich výrobe. Aj preto je to jedna z najpopulárnejších značiek kaderníckych nožníc na svete a jej produkty sú považované za špičkové.

Viac
2 výsledok
Zoradiť podľa