MATADOR

Rakúska značka MATADOR je známa vysokokvalitnými hrebeňmi. Profesionáli ju pravidelne označujú za jednu z najlepších značiek v oblasti kaderníctva. Je obľúbená po celom svete, a to aj vďaka dlhoročnej tradícii.

Spoločnosť MATADOR sa preslávila predovšetkým výrobou profesionálnych hrebeňov pre kaderníkov, barberov a stylistov. Produkty značky MATADOR sú kvalitné, majú funkčný dizajn a sú extrémne odolné. Preto patria medzi tie najobľúbenejšie voľby profesionálov v oblasti kaderníckeho priemyslu.

MATADOR navrhol viaceré druhy hrebeňov tak, aby vyhovovali rôznym potrebám barberov a kaderníkov. Klasické hrebene rôznych veľkostí a tvarov sú určené na česanie a klasickú úpravu vlasov. Špeciálne hrebene určené na strihanie vlasov umožňujú kaderníkom pracovať veľmi presne. Tupírovacie hrebene určené na vytváranie štruktúry a objemu vo vlasoch sú obľúbené hlavne pri tvorbe účesov s väčším objemom. Spoločnosť MATADOR vyvinula aj hrebene ideálne na nanášanie farby a rozdeľovanie vlasov počas farbenia i hrebene špeciálne navrhnuté na predlžovanie vlasov, ktoré pomáhajú pri aplikácii a údržbe predĺžených vlasov.

Ak sa pýtate, prečo sú hrebene značky MATADOR iné ako ostatné, tak odpoveďou je kvalita a funkčnosť všetkých produktov značky MATADOR. 

Hrebene sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, čo im zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť. Používajú sa veľmi pohodlne, pretože majú ergonomický tvar, a tak sú naozaj v profesionálnom prostredí obľúbené. Môžete ich mať v ruke celý deň a pohodlne s nimi manipulovať bez toho, aby vám tŕpli prsty alebo vás boleli zápästia. Ich dizajn je veľmi jednoduchý a funkčný a zameraný skôr na detaily. Zabezpečujú vysokú efektivitu práce.

MATADOR ako značka je obľúbená medzi profesionálnymi kaderníkmi, barbermi a stylistami po celom svete. Ich hrebene sú považované za veľmi kvalitné a spoľahlivé. Môžete si ich zakúpiť v špecializovaných obchodoch s kaderníckymi potrebami alebo online, napríklad aj v našom e-shope.

Značka MATADOR neustále pracuje na zdokonaľovaní produktov a do tradičných technológií výroby sa snaží implementovať nové inovácie a moderné postupy. Aj vďaka tomu dokáže vyrábať produkty, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality, ale vyhovujú aj aktuálnym trendom v kaderníckom priemysle. S dlhou tradíciou a záväzkom k inováciám je MATADOR jednou z popredných značiek v oblasti kaderníckych nástrojov.

Viac
3 výsledok
Zoradiť podľa