MURRAY & LANMAN

Značka Murray & Lanman sa preslávila v prvom rade kolínskou vodou Florida Water. V roku 1880 a 1890 ju označovali za najobľúbenejšiu kolínsku vodu/parfum na svete.

Spoločnosť Murray & Lanman má dlhú históriu. Bola založená v roku 1808 v New Yorku. Najznámejší produkt tejto spoločnosti je kolínska voda Florida Water uvedená na trh v tom istom roku. Patrí stále medzi špičkové produkty. Je to kolínska voda, ktorá sa používa nielen ako vôňa, ale má aj mnohé liečivé účinky. Má citrusovo-kvetinovú vôňu, osvieži a má relaxačný účinok. Je obľúbená predovšetkým v Latinskej Amerike. Často sa používa aj ako prídavok do kúpeľov práve pre jej upokojujúci a osviežujúci efekt. Mnohí ju používajú aj na domáce osvieženie ako osviežovač vzduchu.

Značka Murray & Lanman vyvinula viaceré kolínske vody, napríklad kolínsku vodu Peruvian Lotion alebo Kananga Water, ktorá má exotickú kvetinovú vôňu.

Spoločnosť Murray & Lanman vyrába vysokokvalitné produkty kombinujúce príjemné vône. Produkty majú tradičný dizajn, ktorý odráža ich dlhú históriu. Sú zdobené farebnými a detailnými etiketami, ktoré ešte viac znásobujú ich autentickosť.

Hoci je Florida Water populárna hlavne v Spojených štátoch a Latinskej Amerike, vďaka internetovému predaju si nachádza fanúšikov aj v Európe. Do portfólia produktov značky Murray & Lanman patria aj profesionálne vody po holení alebo mydlá špeciálne vyvinuté pre mužskú pokožku.

Výrobky značky Murray & Lanman sú pravými americkými klasikami, pretože spoločnosť používa pri výrobe produktov, hlavne pri výrobe kolínskej vody Florida Water, pôvodný recept z roku 1808.

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa