Lisap Milano

LISAP MILANO

je talianska kozmetická firma, ktorá vyrába široký sortiment produktov profesionálnej vlasovej kozmetiky .

V roku 1952 založil túto firmu pán Locatelli. Dnes je významným podnikom rozkladajúcim sa neďaleko Milána, na ploche asi 40.000 štvorcových metrov. Základom úspechu firmy Lisap je vlastný výskum. Každodenná vysoká úroveň práce v automatizovaných laboratóriách, starostlivo vybrané suroviny a sústavná kontrola zaisťujú najvyššiu kvalitu výrobkov .

Motto Lisapu: TRADÍCIA - ŠTÝL - INOVÁCIA .

TRADÍCIA

Už od svojho vzniku Lisap spolupracoval s najznámejšími svetovými kaderníkmi na výskume a vývoji nových produktov. Firma Lisap, ktorá vznikla z rodinného nadšenia sa postupne stala jednou z najlepšie organizovaných obchodných spoločností vo svojom obore. Výskum a vývoj sú kľúčové slová, ktoré majú pre nás veľkú dôležitosť a na ich základoch sme vybudovali široké portfolium produktov, ktoré musí uspokojiť potreby každého moderného kaderníka .

ŠTÝL

Dobrý charakter, poctivosť, pevná vôľa, odhodlanie, zrozumiteľnosť a tímová práca sú vlastnosti každého jednotlivca, ktorý sa rozhodol byť súčasťou nášho sveta. Vyjadrené tromi slovami : zaujatie, rozum a nadšenie !

INOVÁCIA

Profesionálna vlasová kozmetika Lisap pravidelne inovuje svoje produkty nielen zložením, ale aj novými obalmi svojho portfólia. Značka Lisap získala certifikát systému riadenia kvality a kvality UNI EN ISO 9001 : 2008. ISO ( Medzinárodná organizácia pre normalizáciu ) je súbor pravidiel a pokynov pre riadenie kvality vo firmách s cieľom zlepšiť účinnosť a efektivitu organizácie a spokojnosti zákazníkov. Dosiahnutie tohto osvedčenia je dôkazom o kvalite dosiahnutej zamestnancami organizácie, rovnako ako dôkazom záruky pre svojich klientov. Lisap dosiahol tento dôležitý štandard kvality. Certifikát ISO mu bol uznaný v oblasti výskumu a vývoja, výroby, ale aj v oblasti predaja, služieb, školení a technickej pomoci .

Je nám potešením ponúknuť tieto špičkové produkty v našom e-shope.

Viac
5 výsledok
Zoradiť podľa