Hygiena a dezinfekcia

Udržiavanie čistoty a hygieny v kaderníckom alebo kozmetickom salóne je kľúčové pre zabezpečenie zdravotnej bezpečnosti vašich zákazníkov, ale aj pre zachovanie kvalitnej služby a dobrej povesti vášho kaderníckeho salónu.

Pravidelná dezinfekcia nástrojov a pracovného prostredia je nevyhnutná, ak chcete minimalizovať prenos baktérií, vírusov a iných mikroorganizmov. Preto je dôležité udržiavať aj čistotu pracovných plôch, stoličiek a iného vybavenia vo vašom kaderníckom salóne. Vieme, že pravidelné upratovanie a dezinfekcia povrchov sú vašou každodennou činnosťou. Pripomíname však, že správne postupy čistenia a dezinfekcie sa líšia v závislosti od konkrétnych produktov, ktoré používate. Preto sa vždy dôsledne oboznámte s návodom na použitie.

Máme pre vás širokú ponuku univerzálnych čistiacich prostriedkov určených na čistenie nožníc, hrebeňov či česacích hláv. Nájdete však u nás aj pomôcky na udržanie čistoty a hygieny v celom kaderníckom salóne. V našej ponuke navyše nájdete ochranné štíty a respirátory, dezinfekciu na pokožku, dezinfekciu na nástroje a plochy vo vašom kaderníckom salóne, ale takisto metly a čističe kief a hrebeňov. Stačí si len vybrať.

Vybrali sme pre vás také prostriedky, ktoré sú síce efektívne voči mikroorganizmom, ale zároveň nie sú agresívne k materiálom, z ktorých sú nástroje vyrobené. Všetky dezinfekčné prostriedky, ktoré nájdete u nás v ponuke, spĺňajú normy pre zdravotnú bezpečnosť a sú schválené a odporúčané príslušnými regulačnými orgánmi.

Viac
50 výsledok
Zoradiť podľa