Kallos gogo

Kallos GOGO je línia vlasovej kozmetiky v praktickom balení a v zaujímavom designe určená pre bežnú starostlivosť o vlasy a pleť. Vďaka crazy designu je zaujímavá predovšetkým pre mladých. Balenie je tiež praktické na cestovanie. Línia Kallos GOGO je typická farebnými a veselými obalmi, cenovo dostupným sortimentom ideálnym na každodennú starostlivosť o vlasy a inovatívnym zložením jednotlivých výrobkov.

Farebné a veselé obaly sú atraktívne hlavne pre mladšiu generáciu. Navyše je línia vlasovej kozmetiky Kallos GOGO aj cenovo dostupná. Všetky produkty, či už sú to šampóny, kondicionéry, masky alebo stylingové produkty, sú navrhnuté tak, aby spĺňali potreby mladých ľudí v oblasti starostlivosti o vlasy. Receptúry produktov sú jednoduché, majú vysokú účinnosť a poskytujú základnú starostlivosť o vlasy. Používajú sa veľmi jednoducho. Mnohé sú špeciálne navrhnuté na ochranu a regeneráciu vlasov pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Vône v produktoch vlasovej kozmetiky Kallos GOGO sú často osviežujúce, príjemné a mladistvé, a to prispieva k celkovému zážitku z používania týchto produktov.

V línii vlasovej kozmetiky Kallos GOGO sa nachádza šampón na vlasy, silver šampón na blond a šedivé vlasy, maska, kondicionér, sprchové gély, gél na vlasy, telové mlieko, deodorant, krém na ruky, pánsky šampón 2v1 na vlasy a telo a tiež suchý šampón v spreji. Línia produktov Kallos GOGO je ideálna pre mladých ľudí, ktorí hľadajú cenovo dostupné, moderné a účinné produkty na starostlivosť o svoje vlasy. Je to línia, ktorá je nielen zábavná a trendy, ale zároveň aj účinná.

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa