Mimera

Mimera je európsky dodávateľ vybavenia pre kozmetické, kadernícke a masážne salóny. Zameriava sa predovšetkým na kvalitu a inovácie. Dodržiava vysoké štandardy a neustále zdokonaľuje svoje výrobky, čím zvyšuje aj spokojnosť klientov. Zákazníkom poskytuje extrémne širokú škálu vysokokvalitných položiek, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Spoločnosť Mimera spolupracuje s medzinárodnými produkčnými spoločnosťami. Svoje produkty prispôsobuje tak, aby čo najlepšie vyhovovali požiadavkám zákazníkov. Do výroby sa preto snaží zapájať aj klientov. Konečné produkty tak spĺňajú všetky zákaznícke očakávania. Mimera kladie veľký dôraz aj na kontrolu kvality celého výrobného procesu. Počas výroby vykonáva viaceré kontroly s cieľom zabezpečiť, aby všetky výrobky spĺňali stanovené normy. Výsledkom takejto dôslednej kontroly je konzistentná úroveň kvality v rámci celého sortimentu. Vďaka tomu si udržiava značka dôveryhodnosť.

Mimera sa aj napriek spokojnosti svojich zákazníkov neustále snaží optimalizovať produkty tak, aby vyhovovali potrebám aj tých najnáročnejších klientov. Zároveň sa však snaží ponúkať konkurenčné trhové ceny.

Produkty značky Mimera spĺňajú všetky požiadavky kozmetických, kaderníckych, ale aj masážnych salónov. Vyrába kadernícke taburetky, kozmetické stoličky, kadernícke stoličky v rôznom prevedení, ale aj masážne kreslá, kozmetické stolíky, barber kreslá, rôzne multifunkčné kozmetické stojany i pohovky vhodné do čakární. Na svoje si prídu aj pedikérky. Mnohé kadernícke a barber kreslá sú naozaj dizajnové, a to buď ultra moderné, alebo v retro štýle. Sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, ľahko sa udržiavajú v čistote a sú extrémne odolné.

Kreslá určené pre kadernícke, kozmetické a barber salóny značky Mimera sú funkčné, pohodlné a štýlové. Vyhovujú všetkým potrebám profesionálov.

Viac
36 výsledok
Zoradiť podľa