CLUBMAN PINAUD

CLUBMAN PINAUD je značka, ktorá sa zameriava na pánsku starostlivosť o telo a vyrába toaletné potreby, ktoré majú bohatú históriu, pretože ich korene siahajú až do roku 1810. Jej rad výnimočných toaletných potrieb získal počas farmaceutickej éry začiatkom 20. storočia veľkú popularitu a nadobudol medzinárodné uznanie.

V súčasnosti je značka CLUBMAN PINAUD súčasťou spoločnosti American International Industries so sídlom v Los Angeles v Kalifornii. Spoločnosť získala túto značku pred viac ako 30 rokmi. Napriek svojej dlhej histórii si značka CLUBMAN PINAUD udržala vernosť svojmu dedičstvu, ale aj prispôsobila produkty aktuálnym trendom na trhu.

Jedným z produktov, ktorý ponúka značka CLUBMAN PINAUD je púder bielej farby. Jeho úlohou je kontrolovať vlhkosť, chladiť a upokojovať podráždenú pokožku. Unikátna zmes prírodných zložiek pomáha udržiavať pocit sucha a hebkosti po celý deň. Okrem toho má aj príjemnú vôňu. Upokojuje popraskanú pokožku a zmierňuje aj menšie podráždenie, pálenie a svrbenie. Tento produkt zdôrazňuje kombináciu tradície a moderného prístupu k mužskej starostlivosti o telo, čo je pre značku CLUBMAN PINAUD typické.

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa