O nás

Sme rodinná firma so siedmimi stálymi zamestnancami a viacerými externistami a spolupracujúcimi osobami a firmami. 

Úspešne prevádzkujeme internetové obchody KadernickyServis.sk® na Slovensku a pre veľký dopyt českých zákazníkov sme spustili aj identický e-shop KadernickyServis.cz v Českej republike a pripravujeme spustenie e-shopu aj v Maďarsku.

Našou veľkou prednosťou je to, že vieme, čo predávame a robíme to preto, že nás to baví! Teší nás stály a spokojný zákazník.

Neustále sa vzdelávame a aplikujeme nové trendy ako v technológiách a aplikáciach - naposledy január 2015 mobilná verzia, úpravy na sprehľadnenie webu, máme dokonalú informovanosť zákazníka o priebehu vybavenia objednávky - 3x sms, 3x e-mail + faktúra v pdf.

Ďalšou našou devízou je odbornosť, rýchlosť a spoľahlivosť a v neposlednom rade takmer non-stop komunikácia so zákazníkom cez online chat priamo na webe, taktiež telefonicky na viacerých číslach a samozrejme e-mailom.

Tiež prevádzkujeme aj kadernícky salón, kde dôkladne testujeme nami predávané produkty a poskytujeme tak veľmi dôležité informácie a poradenstvo ako bežným, tak aj firemným zákazníkom - kaderníckym salónom, ktorým ponúkame aj technologické školenia a workshopy.

Takmer všetok nami predávaný sortiment máme skladom a preto vieme Vašu objednávku vybaviť okamžite s možnosťou doručenia aj do 24 hodín v rámci celého Slovenska a Českej republiky pri vytvorení objednávky do 13.00 hodiny. Kadernícke vybavenie a nábytok riešime na objednávku zväčša do 5-14 pracovných dní. 

Prajeme príjemný nákup u nás :)

Majeríková Zuzana